Menu witryny
Szukaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Drodzy Czytelnicy!

Bez misji nie mogłoby powstać
ani rozwijać się nowe społeczeństwo
oparte na sprawiedliwości, pokoju i miłości.

Tym zapewnieniem Ojciec Święty zachęca nas do wypełniania misyjnego zadania Chrystusa głoszenia Dobrej Nowiny wszystkim ludziom i do pokochania misji. Aby pokochać misje, trzeba je poznać, a lepszemu poznaniu może służyć szerokie i dokładne informowanie o pracy misjonarzy i o ludziach, do których Chrystus ich posyła. Pragnieniem naszym jest, aby wszyscy zainteresowani tematyką misyjną mogli lepiej poznać sytuację misyjną Kościoła, który potrzebuje naszego duchowego wsparcia, naszej modlitwy.
W tym celu zajmujemy się wydawaniem kwartalnika Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego Prowincji Chrystusa Króla -"POSYŁAM WAS".

Czasopismo to adresowane jest do animatorów i współpracowników misyjnych oraz do osób, którym bliska jest sprawa Kościoła misyjnego i sprawa powtórnej ewangelizacji w krajach postkomunistycznych. Poprzez zamieszczane artykuły i wywiady ukazujemy szeroko zakrojoną działalność misjonarzy pallotyńskich na ich placówkach, np. w Rwandzie i Kongo Demokratycznym, na Wybrzeżu Kości Słoniowej, w Wenezueli i Kolumbii oraz na Słowacji, Ukrainie i w Czechach.
Redakcja zajmuje się również promocją wydawnictw Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego.
Wydawane publikacje książkowe promowane są w mediach. Prasa katolicka zamieszcza nasze recenzje. Nagrywamy audycje radiowe promujące nasze książki. Wysyłamy naszą ofertę wydawniczą do księgarń, jak również do odbiorców indywidualnych.

Przygotowujemy foldery promujące nasze publikacje oraz informujące o działalności Sekretariatu Misyjnego i prowadzonych akcjach pomocy dla ludności z krajów misyjnych.

Redakcja "Posyłam Was"