Menu witryny
Szukaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PIELGRZYMKI

Księża Pallotyni prowadz± grupy misyjne w pieszych pielgrzymkach do Matki Bożej Królowej Polski na Jasn± Górę oraz do Matki Miłosierdzia w Ostrej Bramie w Wilnie. S± również współorganizatorami Pieszej Pielgrzymki Różańcowej z Matk± Słowa z Kibeho: Pasłęk ? Gietrzwałd.

 

Fundacja SAMARYTANIE z siedzib± w Gdyni oraz Pallotyński Sekretariat Misyjny w Warszawie organizuj± w dniach 1-3 maja Pielgrzymkę Różańcow± z Matk± Słowa z Kibeho. Pielgrzymi wyruszaj± z Gdyni, Gdańska i Sopotu autokarami, a następnie pieszo, z Pasłęka przez Mor±g do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie I.. Pielgrzymce towarzyszy figura Matki Słowa z Kibeho (Rwanda).

Głównym organizatorem Pielgrzymki jest Fundacja Samarytanie z Gdyni, reprezentowana przez Pana Adama Sobiecha. Funkcję przewodnika Pielgrzymki pełni misjonarz, ks. Roman Rusinek SAC. Pielgrzymka z Matk± Słowa jest dla wszystkich jej uczestników głębokim przeżyciem duchowym i umocnieniem wiary oraz miło¶ci do Matki Bożej.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego wędrowania w atmosferze modlitwy, pokuty i pamięci o misjach.

Co roku, w czasie kolejnych dni wędrowania do Matki Bożej, księża Pallotyni będ± w codziennej Mszy ¶w. polecać Bogu przez Jej po¶rednictwo Wasze pro¶by i intencje modlitewne, przesłane do naszego sekretariatu na adres:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub listownie:

Pallotyński Sekretariat Misyjny Prowincji Chrystusa Króla, ul. Skaryszewska 12, skr. poczt. 255, 03-802 WARSZAWA

druczek do pobrania TUTAJ