Menu witryny
Szukaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SEKRETARIAT MIS.

Zachęcamy do zamawiania Mszy świętych, podczas których będziemy polecać Wasze intencje wstawiennictwu Matki Bożej Słowa z Kibeho.

W latach 1981?1989 Maryja objawiła się po raz pierwszy na kontynencie afrykańskim, w rwandyjskiej miejscowości Kibeho, jako ?Matka Słowa?. Objawienia te zostały uznane przez Kościół katolicki w 2001 r. Podczas jednego z nich Matka Boża prosiła o wybudowanie świątyni w miejscu objawień. Opieka duszpasterska nad sanktuarium powierzona została misjonarzom pallotynom. Zachęcamy do zamawiania Mszy świętych, podczas których będziemy polecać Wasze intencje wstawiennictwu Matki Bożej Słowa z Kibeho. Msze święte zbiorowe są odprawiane w każdą ostatnią sobotę miesiąca w Sanktuarium Matki Bożej w Kibeho, wybudowanym na prośbę Matki Bożej na pamiątkę Jej objawień w Rwandzie. Złożone przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na misje. Intencje Mszy św. za wstawiennictwem Matki Bożej Słowa prosimy kierować na adres:

PALLOTYŃSKI SEKRETARIAT MISYJNY I EWANGELIZACJI WSCHODU PROWINCJI CHRYSTUSA KRÓLA

ul. Skaryszewska 12, skr. poczt. 255

03-802 Warszawa

tel.: +48 22 771 51 19

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

konto: 80 1020 1042 0000 8102 0009 9101

Maryja, jako najlepsza Matka, nieustannie troszczy się o nas i oręduje za nami u Boga. Konkretnym przejawem i wyrazem macierzyńskiej troski Maryi o Kościół są Jej liczne objawienia, które następowały na przestrzeni wieków w różnych miejscach na świecie. W latach 1981?1989 Maryja objawiła się po raz pierwszy na kontynencie afrykańskim, w rwandyjskiej miejscowości Kibeho, jako ?Matka Słowa?. Objawienia te zostały uznane przez Kościół katolicki w 2001 r.

Przesłanie z Kibeho skierowane jest do ludzi na całym świecie, do każdego z nas. Podczas jednego z objawień Maryja powiedziała: Jeśli teraz zwracam się do parafii Kibeho... myślę o całym świecie i zwracam się do niego.

W ciągu kolejnych objawień Maryja ukazała liczne wizje ?złego stanu świata? i wezwała wszystkich do przemiany życia, do modlitwy, pokuty i nawrócenia: Okażcie skruchę, żałujcie, żałujcie! Nawróćcie się, kiedy jest jeszcze czas. Dzisiaj wielu ludzi nie potrafi już prosić o przebaczenie. Ci ludzie znów krzyżują Syna Bożego ? mówiła Matka Boża w 1983 r.

Maryja objawiła się w Kibeho jako najlepsza Matka,  która pragnie nam pomóc w nawróceniu i uświęceniu. Nasze problemy możemy przedstawić Matce Bożej Słowa. Szczególny dialog z Maryją możemy nawiązać we Mszy św. mając nadzieję na Jej wstawiennictwo u Syna. Jako Matka Chrystusa, posiada szczególne przywileje. Nieustannie modli się do swojego Syna, wypraszając nam otwarcie serc na liczne łaski, którymi chce nas obdarzać Bóg podczas każdej Mszy św. Od nas tylko zależy, czy potrafimy przyjąć ten wielki skarb Eucharystii. Kierujmy do Boga modlitwy, mając pewność, że za wstawiennictwem Jego Matki zostaną wysłuchane.

WIĘCEJ NA http://kibeho-sanctuary.com/index.php/pl