Menu witryny
Szukaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Archiwa

Przez cały maj odprawiamy codziennie 18 Mszy świętych w intencjach przesłanych do Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego. W bieżącym roku polecamy Wasze intencje szczególnemu wstawiennictwu Matki Bożej Fatimskiej obchodząc Jubileusz 100-lecia Jej objawień. Serdecznie dziękujemy za ofiary nadesłane wraz z intencjami, które będą przeznaczone na utrzymanie misjonarzy w Wenezueli i wsparcie ich projektów misyjnych.

Druczek z intencjami można pobrać tutaj, lub wysłać intencje na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, Ĺźeby go zobaczyć.

Matko Boża z Fatimy, która objawiłaś się trojgu pastuszkom, oddaję Ci się w wieczną opiekę, Ty, która przekazałaś światu  swoje orędzie i tajemnice, napełnij moje serce miłością, ufnością i pokorą, Prowadź mnie, Pani Fatimska,
przez wszystkie, zwłaszcza te najtrudniejsze drogi mojego życia, niech Twoja obecność promienieje w mojej duszy, niech rośnie i rozwija się na chwałę Bożą. Bądź mi, Maryjo, punktem odniesienia, wzorem i drogowskazem.
Pomóż mi podnieść się z upadków i sprzeniewierzeń, przytulaj mnie do serca w chwilach smutku i cierpienia, umacniaj mnie w wierze
i nigdy nie pozwól mi odwrócić się od Twojego Syna.