Menu witryny
Szukaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Archiwa

Szczęść Boże,
serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy kiedykolwiek uczestniczyli w WIECZERNIKACH MISYJNYCH. Była to wspaniała forma przeżywania wiary połączona z wypoczynkiem i animacją misyjną. W Wieczernikach była zaangażowana rzesza osób duchownych, zakonnych i świeckich. W ich gronie są zasłużeni dla Kościoła abp Henryk Hoser SAC i abp nominat Tadeusz Wojda SAC. Tysiące młodych ludzi, po przejściu formacji misyjnej, odnalazło swoje miejsce w Kościele i w świecie, a wielu odczytało swoje szczególne powołanie życiowe.

Z inicjatywy tych osób, które z wdzięcznością i sympatią wspominają Wieczerniki Misyjne, zapraszamy na spotkanie gwardii wieczernikowej działającej w latach ?80 i ?90 poprzedniego wieku J

 

Spotkanie odbędzie się w dniach 23-25 czerwca 2017 r. w Kielcach na Karczówce pod adresem: pl. Karczówka Klasztor 1.

Rozpoczęcie w piątek 23 czerwca (zjazd do późnych godzin wieczornych). W niedzielę zaś, 25 czerwca, zakończymy oficjalnie obiadem w godzinach południowych.

Koszt pobytu 150 zł (opłata na miejscu).

Zgłoszenia na spotkanie przyjmuję do 31 maja 2017 r. pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, Ĺźeby go zobaczyć. lub telefonicznie 603 985 559.

Mam nadzieję, że ten ZJAZD UCZESTNIKÓW WIECZERNIKÓW MISYJNYCH przypomni nam młode lata spędzone w miłym gronie rówieśników oraz będzie okazją do wspomnień i planów na przyszłość. Liczę na spotkanie ze wszystkimi J Do zobaczenia!

s. Lucyna Tomaszewicz CSA