Menu witryny
Szukaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Archiwa

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania w grupie misyjnej CZERWONO-ŻÓŁTO-ZIELONEJ. Przewodnikiem grupy jest ks. Marek Pasiuk SAC, wieloletni misjonarz.

Zapisy odbywają się w sali w kruchcie kościoła pw. św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu 68 w Warszawie.
Dla nie znających tego miejsca i ruszających w drogę po raz pierwszy - po wejściu do kościoła należy udać się na lewo do sali za sklepikiem.
Trafić do nas będzie łatwiej, szukając takiego znaku z informacją o zapisach "17"!

Grupa misyjna: CZERWONO-ŻÓŁTO-ZIELONA jest prowadzona przez księży Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego. Jest rozmodlona, rozśpiewana, wielopokoleniowa i rodzinna. Charyzmat grupy to szczególna troska o misjonarzy i kraje misyjne. W szeregach grupy od lat chodzą całe rodziny, zarówno starsi (najstarszy Pielgrzym - 80 lat), młodzież i dzieci (najmłodszy Pielgrzym - 6 lat). W drodze towarzyszą głębokie konferencje oraz w szczególności modlitwa różańcowa i koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

W roku 2016 na Jasną Górę w grupie wędrowało ok. 100 pielgrzymów, w tym pielgrzymi z Białorusi i Włoch. 
Również w 2016 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w sakramencie małżeństwa Basi i Piotra - porządkowych tej grupy i wieloletnich pielgrzymów misyjnej.

W grupie wędrują również wolontariusze i współpracownicy Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl http://salvatti.pl/

Aby poczuć smak misji i grupy misyjnej nie musisz czekać aż do 6 sierpnia! Zapraszamy do Kawiarni i sklepu Amakuru przy Al. Solidarności 101 w Warszawie, gdzie pijąc afrykańską kawę, możesz wesprzeć pallotyńskie dzieło misyjne. 
http://salvatti.pl/kawiarnia-i-sklep-amakuru/