Intencje modlitwy

Współpracownicy

Masz intencje do modlitwy?

Każdy z nas ma wiele intencji, które chciałby powierzyć z wiarą Panu Bogu. W Pallotyńskim Sekretariacie Misyjnym ogarniamy swoją modlitwą wszystkich naszych Współpracowników. Zachęcamy Was do przysyłania nam swoich intencji modlitewnych, abyśmy mogli zawierzać je Miłosiernemu Bogu. Włączymy je do Misyjnej Nowenny Mszalnej do Miłosierdzia Bożego, która zostanie odprawiona w Pallotyńskim Sekretariacie Misyjnym. Nowenna ta jest odprawiana przez cały rok, w każdym miesiącu przez 9 kolejnych dni, w podanych poprzedniego miesiąca intencjach.
Intencje można wysłać na nasz adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub TUTAJ
Można ewentualnie złożyć ofiarę, w miarę swoich możliwości. Taka ofiara złożona wraz z intencjami przeznaczona jest na najpilniejsze potrzeby w krajach misyjnych. Składając tę ofiarę wspieracie Fundusz Misyjny Bożego Miłosierdzia umożliwiający prowadzenie konkretnych dzieł charytatywnych.Powierzając Was Miłosiernemu Bogu przesyłam kapłańskie błogosławieństwo

Ks. dr Grzegorz Młodawski SAC
Sekretarz ds. Misji i Ewangelizacji Wschodu

Pallotyński Sekretariat Misyjny Prowincji Chrystusa Króla
ul. Skaryszewska 12, skr. poczt. 255, 03-802 Warszawa

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Telefon: tel.: +48 22 771 51 19, Faks: 22/ 781 67 59

 

Dar nowych powołań misyjnych - wakacje 2014

Drodzy Przyjaciele Misji

Z radością i dumą przeżywaliśmy niedawno podniosłe wydarzenie – wyniesienie do chwały ołtarzy naszego Rodaka – św. Jana Pawła II, kanonizowanego wraz ze świętym papieżem Janem XXIII.
Święty Jan Paweł II, to wspaniały świadek wiary i wzór kapłana.

Więcej…

 
Więcej artykułów…