Menu witryny
Szukaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Drodzy Przyjaciele Misji, zbliżające się Święta Wielkanocne są szczególną okazją, by zjednoczyć się w przeżywaniu radości paschalnej. Wiara w Zmartwychwstanie Chrystusa niesie nadzieję, że jest wśród nas Ten, który zwyciężył śmierć i zło, pojednał nas z Bogiem i jednoczy ludzi między sobą. Nadzieja paschalna potrzebna jest zwłaszcza ludziom cierpiącym z powodu wojen i zamieszek. Tymi problemami zostali boleśnie dotknięci nasi bracia w wierze na Ukrainie i w Wenezueli. Ze smutkiem śledziliśmy rozwój wydarzeń na Majdanie w Kijowie oraz na ulicach Caracas.

Więcej…

 

NASZE PROPOZYCJE NA 2014 R.

  • MSZE ŚWIĘTE ZA WSTAWIENNICTWEM MATKI BOŻEJ SŁOWA Z KIBEHO ODPRAWIANE W MIEJSCU OBJAWIEŃ

Zachęcamy do zamawiania Mszy świętych, podczas których będziemy polecać Wasze intencje wstawiennictwu Matki Bożej Słowa z Kibeho. Msze święte zbiorowe będą odprawiane w każdą ostatnią sobotę miesiąca w Sanktuarium Matki Bożej z Kibeho, wybudowanym na prośbę Matki Bożej na pamiątkę Jej objawień w Rwandzie.

Więcej…

 

Wam wszystkim, którzy od wielu lat współpracujecie z Pallotyńskim Sekretariatem Misyjnym i Ewangelizacji Wschodu, jak i również tym, którzy od niedawna dołączyli do naszego grona, wyrażam wielką wdzięczność za zaangażowanie w rozwój misji pallotyńskich prowadzonych w Afryce, Ameryce Łacińskiej i krajach Europy Wschodniej.

Więcej…

 

DRODZY PRZYJACIELE MISJI - 2012 r.

Niedziela Misyjna, 21 października 2012 r.

Wiara jest darem, który został nam dany, abyśmy się nim dzielili; jest podarowanym talentem, który ma owocować; jest światłem, które nie powinno nigdy pozostawać w ukryciu, ale winno oświetlać cały dom. Jest najważniejszym darem, jaki został nam uczyniony w naszym życiu, i nie możemy zatrzymywać go dla samych siebie.
Benedykt XVI

Więcej…

 
Więcej artykułów…