Menu witryny
Szukaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

INTENCJE MSZALNE

Eucharystia, pojęta jako zbawcza obecność Jezusa we wspólnocie wiernych i jako jej pokarm duchowy, jest czymś najcenniejszym, co Kościół posiada na drogach historii. W Pallotyńskim Sekretariacie Misyjnym istnieje możliwość zamówienia Mszy świętych w podanych intencjach. Jeżeli ofiarodawca proponuje konkretny termin odprawienia Mszy św., powinien to uczynić z około dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Wysokość stypendium mszalnego prosimy dostosować do zwyczaju panującego w parafii. Intencje wraz z ofiarą wpłaconą na nasze konto prosimy przesyłać na nasz adres.

MSZA ŚWIĘTA INDYWIDUALNA

Może być odprawiona w terminie podanym przez Ofiarodawcę (terminowa ? intencje przysłane z miesięcznym wyprzedzeniem) lub w najbliższym czasie po otrzymaniu intencji (bezterminowa). Załączone stypendium mszalne jest źródłem utrzymania misjonarzy.

GREGORIANKA

Jest to 30 Mszy świętych w intencji jednego zmarłego odprawianych przez kolejnych 30 dni. Uprzejmie prosimy, aby stypendium mszalne nie było niższe niż 900 zł. Msze św. gregoriańskie zostaną odprawione w najbliższym wolnym terminie uwzględniającym prośbę ofiarodawców.

MSZE ŚW. ZBIOROWE

  • MSZE ŚW. WIECZYSTE (dzieło powołań kapłańskich)

W intencji poleconej osoby odprawiane są 3 Msze św. każdego dnia za życia i po śmierci.

Odprawiana jest w Sekretariacie Misyjnym przez cały rok w każdym miesiącu przez 9 kolejnych dni, w podanych poprzedniego miesiąca intencjach. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na aktualne potrzeby w krajach misyjnych.

W każdą ostatnią sobotę miesiąca w sanktuarium Matki Bożej w Kibeho (Rwanda) odprawiane są Msze święte za wstawiennictwem Matki Bożej Słowa. Ofiary złożone z intencjami przeznaczone są na rozwój kultu maryjnego.

30 Mszy św. odprawianych jest w święto patronalne Pallotynów.

Codziennie 18 Mszy św. w miesiącu Maryjnym.

Na pamiątkę objawień, które miały miejsce każdego trzynastego dnia miesiąca, od maja do października 2017 r. w Pallotyńskim Sekretariacie Misyjnym i Pomostu oraz w sanktuarium w Dowbyszu na Ukrainie, księża pallotyni będą odprawiać zbiorowe Msze święte w poleconych intencjach, wypraszając wstawiennictwa Matki Bożej.

Codziennie 24 Msze św. przez cały miesiąc w intencji poleconych zmarłych oraz w innych intencjach.

Podczas pieszych pielgrzymek: w maju do Gietrzwałdu, w lipcu do Wilna, w sierpniu do Częstochowy.

Prosimy zainteresować innych
naszymi propozycjami

Zgłoszenie prosimy przesłać pod adresem lub TUTAJ

PALLOTYŃSKI SEKRETARIAT MISYJNY

ul. Skaryszewska 12, skr. poczt. 255

03-802 Warszawa 4

tel. 22 771 51 67, 771 51 19, 771 51 29, 818 47 31

fax 22 781 67 59

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ofiarę prosimy przekazać na następujące konto:

PALLOTYŃSKI SEKRETARIAT MISYJNY

ul. Skaryszewska 12

03-802 Warszawa

80 1020 1042 0000 8102 0009 9101